Sınavlara Nasıl Katılabilirim?

Lütfen okuyunuz!
 1. Denemelerimize cepden, tabletden ya da bilgisayarlarınızdan katılabilirsiniz.
 2. En iyi performansı Chrome tarayıcı ile alacağınızı unutmayınız.
 3. Sitemizi ziyaret ettikden sonra önce ilgili sınıf sayfasına gidiniz.
 4. Sınavlarda ilk 10’a girenleri, ilk 3’e girenleri, Sertifikaları ve sınav takvimini orada sınıfınıza özel göreceksiniz.
 5. Sisteme sayfanızda ‘GİRİŞ’ yazılı yerden katılacağız.
 6. Eğer hesabınız yoksa önce ‘Hesabınız yok mu?’ yazzısına tıklayarak açılan kutucuklara gerekli bilgileri yazalım.
 7. Kullanıcı Adı sistemde tek olmalı. Öncesinde alınmışsa kabul etmeyecektir. Örnek: cengiz_2012 sistemde olamayacak bir kullanıcı adı olabilir.
 8. Tüm gerekli alanlar doldurulduktan sonra, KAYDET diyoruz. Yukarıda ‘Hesabınız oluşturulmuştur’ yazısınız göreceksiniz.
 9. Kayıt esnasındaki kutucukların olduğu yerden değil, ilk GİRİŞ yazan yerden sisteme gireceğiz. Bizden sadece Kullanıcı Adı ve Şifre isteyen 2 kutulu yerden giriş yapalım.
 10. Artık Sisteme girdiniz. Ama yapmamız gereken bir işlem daha var! Siz de göreceksiniz, ‘Önce Sınıf Seç’ yazısına tıklayalım ve ilgili sınıfa ‘KATIL’ diyelim. Artık sınıf seçimi yapıldı. BURASI İLE BİR DAHA İŞİMİZ OLMAYACAK. Bu işlemi bir kereliğine yapıyoruz.
 11. Şimdi Menüden ‘Sınavlar/Sınav Listesi alanına gidelim. Masaüstü ya da Laptop bilgisayarlarda bu menüleri solda göreceksiniz ama cepden girenler sağ üstte altalta 3 çizgiye basmaları gerekiyor. Oradan ‘Sınavlar’ menüsüne gidebilirsiniz. Ya da her girişte karşınıza çıkan ‘Sınıfımı Seçtim’ yazısına basarak da hemen ilgili sınavların olduğu alana gidebilirsiniz.