8.SINIF DERECEYE GİRENLER

19-20 OCAK MATEMATİK DENEMESİ

SIRA

AD / SOYAD

OKUL ADI

ŞEHİR

1

Alperen YILMAZ

Salih Avgun Paşa Ortaokulu

Kayseri

2

Elanur ÇAVUŞ

Bahçeşehir Koleji

Şanlıurfa

3

Yiğit Yağız YILDIZ

Atatürk Ortaokulu

Trabzon

15-16 OCAK FELLOWS İNGİLİZCE DENEMESİ

Ad/Soyad

Okul Adı

Şehir

1) Baran Efe ÇEKEN

Tarhuncu Ahmet Paşa Ortaokulu

Ankara

2) Beste DERİNYOL

Cumhuriyet ortaokulu

Kırşehir

3) Meyra TETIK

Cengiz Topel Ortaokulu

İzmir

4) Büşra KARACAN

Hızırbey Ortaokulu

Isparta

5) Alperen YILMAZ

Salih Avgun Paşa Ortaokulu

Kayseri

6) Duhan DEMİRBAŞ

Cumhuriyet Ortaokulu

Kırşehir

7) Gökalp IŞILAK

Cengiz Topel Ortaokulu

İzmir

8) Deniz ÇİNÇİNOĞLU

Şehitler Ortaokulu

Bursa

9) Elif Naz ARGÜDER

Hacı Bektaş-ı Veli Ortaokulu

Ankara

10) Baturalp SOYYİĞİTOĞLU

Durmuş Ali Gülcan Ortaokulu

Karaman

8-9 OCAK MATEMATİK DENEMESİ

AD / SOYAD

OKUL ADI

ŞEHİR

1) Şüheda GÖKBEL

Yahyagazi İmam Hatip Ortaokulu

Kayseri

2) Baran Efe ÇEKEN

Tarhuncu Ahmet Paşa Ortaokul

Ankara

3) Berra GÜNER

Lalaşahinpaşa Ortaokulu

Edirne

8-9 OCAK FELLOWS İNGİLİZCE DENEMESİ

Ad/Soyad

Okul Adı

Şehir

1) Berra Melek BİRİNCİ

Atatürk Ortaokulu

Trabzon

2) Hakan ERBAŞ

Nazmi Toker Ortaokulu

Isparta

3) Eyüp Can CEYLANOĞLU

Hızırbey Ortaokulu

Isparta

4) Melisa GEZGİNCİ

Şehit Sergen Pamukçu Ortaokulu

Hatay

5) Göktuğ ERGÜVEN

Final Ortaokulu

Balıkesir

6) Suna ARSLANHAN

Fatih Ortaokulu

Afyonkarahisar

7) Özhan Şahin DEMİR

Vakfıkebir Atatürk Ortaokulu

Trabzon

8) Esma Nur AVCI

Atatürk Ortaokulu

Hatay

9) Yalçın Bora CEYHAN

Prof.Abdullah Türkoğlu Ortaokulu

İstanbul

10) Nehir KUBLAY

Ulamış Ortaokulu

İzmir

1-2 OCAK 8.SINIF İNGİLİZCE VE İNKILAP TARİHİ DENEMESİ TEKNİK BİR SORUNDAN DOLAYI YAPILAMAMIŞTIR. ÖĞRENCİLERİMİZİN BİLGİSİNE!

26 ARALIK İNGİLİZCE VE TÜRKÇE DENEMESİ

Ad/Soyad

Okul Adı

Şehir

1) Esma Nur AVCI

Atatürk Ortaokulu

Hatay

2) Emrah KOLAÇOĞLU

Orgeneral Selahattin Demircioğlu Ortaokulu

Erzurum

3) Zübeyde Sena UZAL

Hızırbey Ortaokulu

Isparta

4) Fatma Ceren ÇELİK

Köroğlu Ortaokulu

Bolu

5) İlyas SEZEN

İbrahim Koçarslan Ortaokulu

İstanbul

6) Fatma Sude ALTAY

İsmet İnönü Ortaokulu

Çankırı

7) Zeren Şevval KALE

Ilgaz Fatih Sultan Mehmet Ortaokulu

Çankırı

8) Berra GÜNER

Lalaşahinpaşa Ortaokulu

Edirne

9) Gülsu SERT

Ulamış Ortaokulu

İzmir

10) Enes GÖKBULUT

Cumhuriyet Ortaokulu

Kırşehir

18-19 ARALIK TÜRKÇE VE İNKİLAP TARİHİ DENEMESİ

SIRA

AD / SOYAD

OKUL ADI

ŞEHİR

1)

Boran ER

Tarhuncu Ahmet Paşa Ortaokulu

Ankara

2)

Hüseyin RAMAZANOĞLU

Şehit Sergen Pamukçu Ortaokulu

Hatay

3)

Berra GÜNER

Lalaşahinpaşa Ortaokulu

Edirne

18-19 ARALIK BACKPACK İNGİLİZCE DENEMESİ

Ad/Soyad

Okul Adı

Şehir

1) Baran Efe ÇEKEN

Tarhuncu Ahmet Paşa Ortaokulu

Ankara

2) Nurgül DEMİR

Karaağa Ortaokulu

KonyaDoğanhisar

3) Mehmet Efe AYAN

Hızırbey Ortaokulu

Isparta

4) Muhammed Bilal KÜÇÜKKARA

Muhsin Yazıcıoğlu Ortaokulu

İstanbul

5) K.Berra KAYA

Müşir Zeki Paşa Ortaokulu

Erzincan

6) Emirhan KAVAS

Şehit Sergen Pamukçu Oraokulu

Hatay

7) Enes HACIBALGİL

Atatürk Ortaokulu

Hatay

8) Sümeyye Sultan GÜLŞEN

Tarhuncu Ahmet Paşa Ortaokulu

Ankara

9) Hasan Eren BAKIR

Adakent Atatürk Ortaokulu

Hatay/İskenderun

10) Berra MELEK

Atatürk Ortaokulu

Trabzon

Sınava Katılan 2875 kişi arasında sadece bu üç öğrencimiz 100 tam puan almıştır. Tebrik ederiz.

12 ARALIK PAZAR TÜRÇE VE İNKILAP TARİHİ DENEMESİ

Ad/Soyad

Okul Adı

Şehir

1- Ayşe Ozan

Barbaros Şehit Mehmet Savunmaz Ortaokulu

Manisa

2- Işıl Yılmaz

Buca ortaokulu

İzmir

3- Defne Destereci

Toki Ortaokulu

Bartın

12 ARALIK PAZAR FELLOWS İNGİLİZCE DENEMESİ

Ad/Soyad

Okul Adı

Şehir

1- Fatih Emin Gülşen

Tarhuncu Ahmet paşa

Ankara

2- Beril Temel

Koç Ortaokulu

Kocaeli

3- İnci Gümüş

Edirne Selimiye İmam Hatip Ortaokulu

Edirne

4- Suna Arslanhan

Fatih ortaokulu

Dinar

5- selahattin Emir Öztürk

Çavuşlu Ortaokulu

Giresun

6- Işıl Yılmaz

Buca ortaokulu

İzmir

7- Zeren Şevval Kale

Ilgaz Fatih Sultan Mehmet Ortaokulu

Çankırı

8- Poyraz Sönmez

Mimar Sinan Ortaokulu

Zonguldak

9- Eşenur Şeker

Kaymakam Abdurrahman Bey Orta Okulu

Isparta

10- Türkan Demirel

Fatih Ortaokulu

Afyonkarahisar

5 ARALIK PAZAR TÜRKÇE VE İNKILAP TARİHİ DENEMESİ

SIRA

AD / SOYAD

OKUL ADI

ŞEHİR

1

Gülnaz Akdağ

Şehit Ramazan Emet İmam Hatip Ortaokulu

Bolvadin

2

Furkan Karakoca

Tarhuncu Ahmet Paşa Ortaokulu

Ankara

3

Mustafa Şamil Uğurlu

Babaoğlu koleji

Karaman

5 ARALIK PAZAR FELLOWS İNGİLİZCE DENEMESİ

SIRA

AD / SOYAD

OKUL ADI

ŞEHİR

1

Aram Sam Daban

Akkol koleji

Kızıltepe

2

Enes Kahveci

Darıca İmam Hatip Ortaokulu

Kocaeli

3

Mert

Işıkveren Ortaokulu

Zonguldak

4

Ceylin Altıntaş

FATİH ORTAOKULU

Afyon

5

Halim Demirci

Değirmendere Atatürk Ortaokulu

Kocaeli

6

Rojda İlboğa

Ulamış Ortaokulu

İzmir

7

Sude Mesci

Hızırbey Ortaokulu

Isparta

8

Şevval Kaya

Şehit Murat Hasırcıoğlu Ortaokulu

Afyonkarahisar

9

Toprak Cankurt

Özel Meriç Koleji

Edirne

10

Aysu Boz

Hüseyin Akif Terzioğlu Ortaokulu

Çanakkale