7.SINIF DERECEYE GİRENLER

15-16 OCAK FELLOWS İNGİLİZCE DENEMESİ

Ad/Soyad

Okul Adı

Şehir

1) Hüseyin DENİZ

Belma Güde Ortaokulu

İstanbul

2) Mustafa GÜRMERİÇ

Atatürk Ortaokulu

Gümüşhane

3) Tuana Cilem KARAMAN

İBB Mahmut Bayram İ.H. Ortaokulu

İstanbul

4) Ata Tunç TUĞBERK

Özel Açı Koleji

Manisa

5) Umut KOCAMAN

Özel Açı Koleji

Manisa

6) Serra ÇINAR

Fatih Sultan Mehmet Ortaokulu

Sakarya

7) Elif KAYA

Öğretmenler Ortaokulu

Malatya

8) Sacide Rana TÜRK

Şehitler Ortaokulu

Bursa

9) Atilla OĞUZ

Şehit Selçuk Beki Ortaokulu

İstanbul

10) Etem ARI

Özel Babaoğlu Ortaokulu

Karaman

8-9 OCAK MATEMATİK DENEMESİ

AD / SOYAD

OKUL ADI

ŞEHİR

1) Çiğdem TERECE

TOKİ İmam Hatip Ortaokulu

Malatya

2) Zeynep TATMAN

Şehit Mehmet Dinek Ortaokulu

Aydın

3) Ercan Efe DİZMAN

Cemal Gürbüz Atik Ortaokulu

Aydın

8-9 OCAK FELLOWS İNGİLİZCE DENEMESİ

Ad/Soyad

Okul Adı

Şehir

1) Cansu LÜLE

Trakya Koleji

Tekirdağ

2) Berat AYBAR

Bilnet Okulları

Balıkesir

3) Cafer YILMAZ

Borsa İstanbul Ortaokulu

Isparta

4) Zeynel Hamza ÇELİK

Özel Karaman İsabet Okulları

Karaman

5) Ecrin YILDIRIM

Dursunbey Akbaşlar Ortaokulu

Balıkesir

6) Elif KAYA

Öğretmenler Ortaokulu

Malatya

7) Mustafa TURHAN

Misak-ı Milli Ortaokulu

İzmir

8) Gönül Ayça VARDAR

Susurluk Final Ortaokulu

Balıkesir

9) Çiğdem TERECE

TOKİ İmam Hatip Ortaokulu

Malatya

10) Oğuzhan Berke AYDIN

Şehit Erbil Arslan Ortaokulu

Balıkesir

1-2 OCAK İNGİLİZCE VE SOSYAL BİLGİLER DENEMESİ

Ad/Soyad

Okul Adı

Şehir

1) Umut KOCAMAN

Açı Koleji

Manisa

2) Eylül ÖZIŞIK

Açı Koleji

Manisa

3) Hüseyin DENİZ

Belma Güde Ortaokulu

İstanbul

4) Fatma Zişan DEMİR

Babaoğlu Koleji

Karaman

5) Nisa PARLADI

Babaoğlu Koleji

Karaman

6) Elif KAYA

Öğretmenler Ortaokulu

Malatya

7) Alya ŞANLI

Babaoğlu Koleji

Karaman

8) Aleyna Begüm ATEŞOĞLU

Sait Faik Abasyanık Ortaokulu

Sakarya

9) Meryem NUR

Mustafa Yeşil İ.H. Ortaokulu

İstanbul

10) Arzum ÖĞRETEN

Babaoğlu Koleji

Karaman

26 ARALIK İNGİLİZCE VE TÜRKÇE DENEMESİ

Ad/Soyad

Okul Adı

Şehir

1) Azra TAŞLI

Şehit Erbil Arslan Ortaokulu

Balıkesir

2) Belemir TOPCU

Babaoğlu Koleji

Karaman

3) Eylül ÖZIŞIK

Soma Açı Koleji

Manisa

4) Umut KOCAMAN

Soma Açı Koleji

Manisa

5) Alya ŞANLI

Babaoğlu Koleji

Karaman

6) Soner YILDIZ

Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu

Balıkesir

7) Hüseyin DENİZ

Belma Güde Ortaokulu

İstanbul

8) Hasan Emre UÇAR

Saimbey Ortaokulu

Osmaniye

9) Arda KUNDURACI

Hızırbey Ortaokulu

Isparta

10) Şeydanur RECEP

Şehit Mahir Ayabak İmam Hatip Ortaokulu

İstanbul

18-19 ARALIK TÜRKÇE VE SOSYAL BİLGİLER DENEMESİ

SIRA

AD / SOYAD

OKUL ADI

ŞEHİR

1)

Ufuk KARA

Şehit Dursun Acar Ortaoulu

İzmir

2)

Minel KAYAİLLİ

İBB Mahmut Bayram İHO

İstanbul

3)

Umut İNCE

İstiklal Ortaokulu

Eskişehir

18-19 ARALIK BACKPACK İNGİLİZCE DENEMESİ

Ad/Soyad

Okul Adı

Şehir

1) Cennet Emine KÖKSAL

Hızırbey Ortaokulu

Isparta

2) Eylül KAYA

Bahçelievler Öğretmen Salim Akaydın Ortaokulu

Çorum

3) Nursena ER

Milli Eğitim Vakfı Ortaokulu

Ankara

4) Ahmet Batuhan TEMURÇİN

Hızırbey Ortaokulu

Isparta

5) Ahmet PALTA

Topaklı Ortaokulu

Nevşehir

6) Ömer Faruk KILIÇ

Ögretmen Selma Akay Ortaokulu

İstanbul

7) Hayrunnisa DEMİREL

Özel Babaoğlu Koleji

Karaman

8) Berke FİDAN

Soma Açı Koleji

Manisa 

9) Dilek TOPCAM

Gebze İnönü Ortaokulu

Kocaeli

10) Yunus Mert ESER

Babaoğlu Koleji

Karaman

12 ARALIK PAZAR TÜRÇE VE SOSYAL BİLGİLER

Ad/Soyad

Okul Adı

Şehir

1- Nisa Parladı

Özel Babaoğlu Koleji

Karaman

2- Muhammed Hakan Özkan

İsmet Paşa Ortaokulu

Çorum / Sungurlu

3- Çınar

Tarsus Şehit Fazlı Kalaycı Ortaokulu

Tarsus

12 ARALIK PAZAR FELOWS İNGİLİZCE DENEMESİ

Ad/Soyad

Okul Adı

Şehir

1- Belinay Güngör

Hızırbey Ortaokulu

Isparta

2- Soner Yıldız

Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu

Balıkesir

3- Tuanna Çilem Karaman

İBB Mahmut Bayram İ.H.O.

İstanbul

4- Tuana Sömer

Zübeyde Hanım Bornava Kampüs

İzmir

5- Cansu Lüle

Trakya Koleji

Tekirdağ Çorlu

6- Eylül Özışık

Soma Açı Koleji

Manisa

7- Irmak Karasoy

Yeşilbağ Adnan Ötügen Ortaokulu

Esenler

8- Oğuz Tasa

Türkelli Ortaokulu

İzmir

9- Eyüp şimşek

MSÖ 

Sivas

10- Tülin Boz

Şehit Polis Hayrettin Şişman Ortaokulu

Siirt

5 ARALIK PAZAR TÜRKÇE VE SOSYAL BİLGİLER DENEMESİ

SIRA

AD / SOYAD

OKUL ADI

ŞEHİR

1

Ercan Efe Dizman

Cemal Gürbüz Atik Ortaokulu

Aydın

2

Batu Çakırer

Atatürk Ortaokulu

Bursa

3

Ece Uzuner

Kamil Ocak Ortaokulu

Keçiören

5 ARALIK PAZAR FELLOWS İNGİLİZCE DENEMESİ

SIRA

AD / SOYAD

OKUL ADI

ŞEHİR

1

İrem Tatar

Belma Güde Sevgi ve Saygı Ortaokulu

İstanbul

2

Ege Coşkun

Necip Fazıl Kısakürek Ortaokulu

Balıkesir

3

Batu Çakırer

Atatürk Ortaokulu

Bursa

4

Hüseyin Kayra Koç

Hızırbey Ortaokulu

Isparta

5

Burak UĞUR

Babaoğlu Koleji

Karaman

6

alp ege kaynak

Şehit Erbil Arslan Ortaokulu

Balıkesir

7

Zeynel Hamza Çelik

Özel Karaman İsabet Okulları

Karaman

8

Ali Kahya

Aydın Koleji

karaman

9

Eylül Kaya

Bahçelievler Öğretmen Salim Akaydın Ortaokulu

Çorum

10

İzel Topbaş

Atayurt Ortaokulu

Mersin