6.SINIF DERECEYE GİRENLER

19-20 OCAK MATEMATİK DENEMESİ

SIRA

AD / SOYAD

OKUL ADI

ŞEHİR

1

Muhammed Emin ÇAĞLAR

Fatih Aliye Müderris Ortaokulu

Hatay

2

Ece ÖZDEMİR

Bedii Sabuncu Ortaokulu

Hatay

3

Abdurrahman Talha KORKUSUZ

Bayburt Ortaokulu

Bayburt

15-16 OCAK FELLOWS İNGİLİZCE DENEMESİ

Ad/Soyad

Okul Adı

Şehir

1) Tibet ERTÜRK

Egiad Ortaokulu

İzmir

2) Hatice ÇETİNKAYA

Şehit Ömer Ortaokulu

Isparta

3) Selin TAMER

Sabiha Hanım Ortaokulu

Sakarya

4) Ceylin YURTSEVER

Evren Esoğlu Ortaokulu

İzmir

5) Elif Buse TOPRAK

Ahi Evran Ortaokulu

Ankara

6) Dilara ÇINAR

Ülkü Ortaokulu

İzmir

7) Azra DENİZ

Şehit Pilot Üsteğmen Cemil Kaya Ortaokulu

Balıkesir

8) Esma UNUTUR

Öğretmenler Ortaokulu

Malatya

9) Sare NERGİZ

Özel Babaoğlu Koleji

Karaman

10) Betül BAĞDAR

Nuribey İsmet Atilla Ortaokulu

Afyonkarahisar

8-9 OCAK MATEMATİK DENEMESİ

AD / SOYAD

OKUL ADI

ŞEHİR

1) Eylül İpek BİNGÖL

Mimar Sinan Ortaokulu

Zonguldak

2) Mertcan İNAN

Şehit Erdem Ertan Ortaokulu

Ankara

3) Emir BAYRAM

100. Yıl Ortaokulu

Antalya

8-9 OCAK FELLOWS İNGİLİZCE DENEMESİ

Ad/Soyad

Okul Adı

Şehir

1) Mertcan İNAN

Şehit Erdem Ertan Ortaokulu

Ankara

2) Meleknur BUGAZ

Özel Yöntemim Okulları

Elazığ

3) Ecrin Sare ÇUKURLU

Sabihahanım Ortaokulu

Sakarya

4) Yusuf KOCABAŞ

TOKİ Ortaokulu

Karaman

5) Emir BAYRAM

100. Yıl Ortaokulu

Antalya

6) Bilge ÖZYAVUZ

Babaoğlu Koleji

Karaman

7) Havva Berre KAYA

Sabihahanım Ortaokulu

Sakarya

8) Safiye Hafsa ARSLAN

Şehit Ömer Sarı Ortaokulu

Isparta

9) Yağız BERK

Atatürk Ortaokulu

Kocaeli

10) Ela TOSUN

Sancak Koleji

Antalya

1-2 OCAK İNGİLİZCE VE SOSYAL BİLGİLER DENEMESİ

Ad/Soyad

Okul Adı

Şehir

1) Ceyda YAMAN

Açı Koleji

Manisa

2) Eslem AKBAŞ

Nilüfer Şehitler Ortaokulu

Bursa

3) Hatice ÇETİNKAYA

Şehit Ömer Ortaokulu

Isparta

4) Eylül İpek BİNGÖL

Mimar Sinan Ortaokulu

Zonguldak

5) Aybüke HOTAMAŞLI

Babaoğlu Koleji

Karaman

6) Sare NERGİZ

Babaoğlu Koleji

Karaman

7) Mert BATUR

Bahçeşehir Koleji

Sivas

8) Yusuf Kocabaş

TOKİ Ortaokulu

Karaman

9) Petek SAYDAM

Atatürkçü Düşünce Ortaokulu

Hatay

10) Eyüp AKPINAR

Ayşe Fitnat Ortaokulu

Hatay

25 ARALIK İNGİLİZCE VE TÜRKÇE DENEMESİ

Ad/Soyad

Okul Adı

Şehir

1) Mertcan İNAN

Şehit Erdem Ertan Ortaokulu

Ankara

2) Cem Ege AVCU

Piri Reis Ortaokulu

İstanbul

3) Sevimnaz BATMAN

Kasım Sacide Ener Ortaokulu

Adana

4) Yusuf KOCABAŞ

TOKİ Ortaokulu

Karaman

5) Selin DOĞAN

Şehit Ömer Özavci Ortaokulu

Kocaeli

6) Uras Bartu DOĞAN

Soma Açı Koleji

Manisa

7) Ömer ÇAĞLAYAN

Behrampaşa Ortaokulu

Sivas

8) Melike Su BİNGÖL

Öğretmenler Ortaokulu

Malatya

9) İsmail Hamza MARANKOZ

Küçükkuyu Fernur Sözen Ortaokulu

Çanakkale

10) Beril Nil TOPAÇ

Etlimesgut Ahi Evran Ortaokulu

Ankara

18-19 ARALIK TÜRKÇE VE FEN BİLİMLERİ DENEMESİ

SIRA

AD / SOYAD

OKUL ADI

ŞEHİR

1)

Atillahan GÜRHAN

Ölüdeniz Ortaokulu

Muğla

2)

Ecrin Su YILMAZLI

İTO İbrahim Çağlar İmam Hatip Ortaokulu

İstanbul

3)

Şefika Dilara KALKAN

Alparslan Ortaokulu

Karaman

18-19 ARALIK BACKPACK İNGİLİZCE DENEMESİ

Ad/Soyad

Okul Adı

Şehir

1) Eslem Rabia BARAN

Atatürk Ortaokulu

Kırklareli/Lüleburgaz

2) Eylül ERGÜL

Ömer Mart Ortaokulu

Çanakkale

3) Emre Gökhan ALTUN

Hamza Taş İmamhatip Ortaokulu

Antalya

4) Beray BİNİCİ

Ataköy Atatürk Ortaokulu

İstanbul

5) Hasan Alp GİRAY

İto İbrahim Çağlar İmam Hatip Ortaokulu

İstanbul/Arnavutköy

6) Deniz Efe İPEKSOY

Demokrasi Ortaokulu

Ankara/Mamak

7) Irmak ATAL

Ziraat Mühendisleri Ortaokul

Ankara

8) Mehmet PİŞİRİCİ

Şehit Mehmet Çetin Ortaokulu

Muğla/Marmaris

9) Mustafa YÜZBAŞI

Şehit Hüseyin Gumuş Ortaokulu

Gaziantep/Şahinbey

10) Çınar DEMİRPEHLİVAN

Şehit Onbaşı Ali Güner Yeşilbağ Ortaokulu

İzmir/Bornova

11 ARALIK CUMARTESİ TÜRKÇE VE FEN BİLİMLERİ DENEMESİ
(Sınavımızdan Sadece 4 öğrenci 100 tam puan almıştır. Tebrikler!)

Ad/Soyad

Okul Adı

Şehir

1- Utku Necati Çubuk

Mareşal Fevzi Çakmak Ortaokulu

Antalya

2- Hicran Bilici

Cengiz Topel Ortaokulu

İzmir

3- Demir Çağlar

Eren Şahin Eronat Ortaokulu

İzmir

4- Sare NERGİZ

Özel Babaoğlu Koleji

Karaman

11 ARALIK CUMARTESİ FELOWS İNGİLİZCE DENEMESİ

Ad/Soyad

Okul Adı

Şehir

1- Pınar İnan

Şehitler Ortaokulu

Bursa

2- Emir Zengin

İBB Şehit Polis Mustafa Erdoğan Ortaokulu

İstanbul

3- Hatice Apaydın

Yusuf Uz Ortaokulu

İzmir

4- Irmak Yenici

Atatürk Ortaokulu

Kırklareli/Merkez

5- Ceren Tokgözlü

Sevil Kaynak Ortaokulu

Denizli

6- Rüzgar Yasin Ayran

Değirmendere Atatürk Orta Okulu

Kocaeli

7- Demir Çağar

Eren Şahin Eronat Ortaokulu

İzmir

8- Zeynep Berru Uçan

Şehit Mehmet Çetin Ortaokulu

Marmaris

9- Muhammet Talha Kuş

Gölcük Kocatepe Ortaokulu

Kocaaeli

10- Utku Taştekin

Maçka Pakmaya Hüsamettin Ortaokulu

İstanbul

4 ARALIK CUMARTESİ TÜRKÇE VE SOSYAL BİLGİLER DENEMESİ

SIRA

AD / SOYAD

OKUL ADI

ŞEHİR

1

Mehmet Arda Daş

Nilüfer 15 Temmuz sehitler ortaokulu

Bursa

2

Ahmet Necip Günaydın

Yavuz Selim Ortaokulu

Sivas

3

Kaan Aydoğan

29 Ekim Ortaokulu

Kocaeli

4 ARALIK CUMARTESİ FELLOWS İNGİLİZCE DENEMESİ

SIRA

AD / SOYAD

OKUL ADI

ŞEHİR

1

Hatice Balbay

Şehit Zekeriya Bitmez İmam Hatip Ortaokulu

Malatya

2

Furkan Aydoğdu

Hacı Bektaşı Veli ortaokulu

Ankara

3

Elif Yıldız

Mehmet Gedik Ortaokulu

Odunpazarı

4

Zeynep Berru Uçan

Şehit Mehmet Çetin Ortaokulu

Marmaris

5

Ece ERtek

Ataköy Atatürk Ortaokulu

İSTANBUL

6

Sadettin Ömer Eskici

İto İbrahim Çağlar İmam Hatip Ortaokulu

İstanbul

7

Seyfi Erbaş

Leyla Kahraman Ortaokulu

Antalya

8

Ilgın Su Dönmez

Ömer Mart Ortaokulu

Çanakkale

9

Zeynep Beria Çağlar

İbb şehit polis mustafa erdoğan ortaokulu

İstanbul

10

Egehan Ulu

Egiad Ortaokulu

izmir