5.SINIF DERECEYE GİRENLER

19-20 OCAK MATEMATİK DENEMESİ

SIRA

AD / SOYAD

OKUL ADI

ŞEHİR

1

Cemre ÇETİN

Açı Koleji

Manisa

2

Batu AKYAR

Atatürk Ortaokulu

Antalya

3

Enes AYDOĞDU

Hacı Ömer Serin Ortaokulu

Mersin

15-16 OCAK FELLOWS İNGİLİZCE DENEMESİ

Ad/Soyad

Okul Adı

Şehir

1) Ela Eylül DEMİR

Şehit Polis Mustafa Erdoğan Ortaokulu

İstanbul

2) Miraç Burak ŞAHİN

Atatürk Ortaokulu

Hatay

3) Enes AYDOĞDU

Hacı Ömer Ortaokulu

Mersin

4) Yaşar Yusuf ŞENEL

Necip Fazıl Kısakürek Ortaokulu

İzmir

5) Bora Galip TURHAN

Amerikan koleji

Muğla

6) İbrahim KARAMAN

Şehit Polis Mustafa Erdoğan Ortaokulu

İstanbul

7) Beril EMİRHAN

Mustafa Kemal Paşa Ortaokulu

İstanbul

8) Ecmel SOLE

Şehit Ömer Halisdemir Ortaokulu

Manisa

9) Arif Enes KORKMAZ

Selçuklu Ortaokulu

Isparta

10) Alaz Hale YÜKSELEN

Şehit Onbaşı Ali Güner Yeşilbağ Ortaokulu

İzmir

8-9 OCAK MATEMATİK DENEMESİ

AD / SOYAD

OKUL ADI

ŞEHİR

1) Sare Betül ERSOY

Şehit Polis Mustafa Erdoğan Ortaokulu

İstanbul

2) Muhammed Furkan TUTAR

Şehit Öğretmen Hacı Ömer Serin Ortaokulu

Mersin

3) Eymen GÖKCAN

Işıkveren Ortaokulu

Zonguldak

8-9 OCAK FELLOWS İNGİLİZCE DENEMESİ

Ad/Soyad

Okul Adı

Şehir

1) İbrahim Demir KÖKLÜ

Urla Egiad Ortaokulu

İzmir

2) Yiğit Alp ÖZGÜL

Batıayaz Bedi Sabuncu Ortaokulu

Hatay

3) Beril EMİRHAN

Mustafa Kemal Paşa Ortaokulu

İstanbul

4) Kerem ZOBİ

Şehit Polis Mustafa Erdoğan Ortaokulu

İstanbul

5) Ele BİTAR

Atatürk Ortaokulu

Hatay

6) Muhammet Şamil DEMİR

Şehit Ahmet Hakan Yılmaz İmam Hatip Ortaokulu

Karaman

7) Miraç Burak ŞAHİN

Atatürk Ortaokulu

Hatay

8) Sare Betül ERSOY

Şehit Polis Mustafa Erdoğan Ortaokulu

İstanbul

9) Aysu Nurgül ERTUĞ

Fatih Sultan Mehmet Ortaokulu

Sakarya

10) Ecrin YÜRÜK

Astsubay Şehit Cemil Erkek Ortaokulu

Balıkesir

2 Ocak Ödüllü Matematik Denemesinin 1'incisine ödül verilecektir.

2 OCAK ÖDÜLLÜ MATEMATİK DENEMESİ

AD / SOYAD

OKUL ADI

ŞEHİR

1) Zeynep SEVİNDİK

Gazi Ortaokulu

Niğde

2) Sare Betül ERSOY

İBB Şehit Polis Mustafa Erdoğan Ortaokulu

İstanbul

3) Berhan TAŞKIN

Hızırbey Ortaokulu

Isparta

1-2 OCAK İNGİLİZCE VE SOSYAL BİLGİLER DENEMESİ

Ad/Soyad

Okul Adı

Şehir

1) Ecrin ŞİMŞEK

Şehit Hacı Ömer serin ilkokulu

Mersin

2) Tuana GÜREL

İBB Şehit Polis Mustafa Erdoğan Ortaokulu

İstanbul

3) Kayra KURTEK

Açı Koleji

Manisa

4) Batu AKYAR

Atatürk Ortaokulu

Antalya

5) Zeynep YILMAZ

İBB Şehit Polis Mustafa Erdoğan Ortaokulu

İsntanbul

6) Ceylin İpek ŞENDAŞ

Atatürk Ortaokulu

Mersin

7) Yusuf Emir YAZICI

Hopa Yavuz Selim Orta okulu

Artvin

8) Zeynep SEVİNDİK

Gazi Ortaokulu

Niğde

9) Poyraz KIRTAN

Piri Reis Ortaokulu

İstanbul

10) Yavuz Selim ÖZBEK

İBB Şehit Polis Mustafa Erdoğan Ortaokulu

İsntanbul

26 ARALIK ÖDÜLLÜ MATEMATİK DENEMESİ

AD / SOYAD

OKUL ADI

ŞEHİR

1) Eylül Beren MERTYÜREK

Şehit Ahmet Akdağ Ortaokulu

Erzurum

2) Artun Emir USLUCA

Havva Süleyman Yağlıca Ortaokulu

Denizli

3) Emir KIROĞLU

Zahide Kaynak Dinçer Ortaokulu

Denizli

25 ARALIK İNGİLİZCE VE TÜRKÇE DENEMESİ

Ad/Soyad

Okul Adı

Şehir

1) Kadri Batın ATAK

Soma Açı Koleji

Manisa

2) Deniz ARZİMAN

Doğa Koleji

İzmir

3) Eylül Beren MERTYÜREK

Şehit Ahmet Akdağ Ortaokulu

Erzurum

4) Zeynep SEVİNDİK

Gazi Ortaokulu

Niğde

5) Muhammed Akif YILDIRIM

Şehit Öğretmen Hacı Ömer Serin Ortaokulu

Mersin

6) Yavuz Selim ÖZBEK

Şehit Polis Mustafa Erdoğan Ortaokulu

İstanbul

7) Ecrin Su ÖZDİN

Şehit Öğretmen Hacı Ömer Serin Ortaokulu

Mersin

8) Mehmet Bahadır GÜLMEZ

Şehit Polis Mustafa Erdoğan Ortaokulu

İstanbul

9) Poyraz KIRTAN

Piri Reis Ortaokulu

İstanbul

10) Batuhan YILDIRIM

Şehit İslam Akyüz Ortaokulu

Adana

18-19 ARALIK TÜRKÇE VE FEN BİLİMLERİ DENEMESİ

SIRA

AD / SOYAD

OKUL ADI

ŞEHİR

1) 

Ecrin -

Çelik Sanayi Ortaokulu

Kocaeli

2)

Asil BİLGİ

Soma Açı Koleji

Manisa

3)

Yiğit Ali KARAKUŞ

Özel Fidem Ortaokulu

Erzincan

18-19 ARALIK FELLOWS İNGİLİZCE DENEMESİ

Ad/Soyad

Okul Adı

Şehir

1) Elif ALTUNKANAT

Şehit Ahmet Akdağ Ortaokulu

Erzurum

2) Yiğit ALP

Batiayaz Bedii Sabuncu Ortaokulu

Hatay

3) Rukiye SERTÇELİK

Cumhuriyet Ortaokulu

Antalya

4) Zeynep YILMAZ

Şehit Polis Mustafa Erdoğan Ortaokulu

İstanbul

5) Toprak ŞAHİN

Koç Ortaokulu

Kocaeli

6) Beste Naz SAKİN

İBB Şehit Polis Mustafa Erdoğan Ortaokulu

İstanbul

7) Faruk CİZGE

Topaklı Ortaokulu

Nevşehir

8) Cansu KELEŞ

Mehmetcik Ortaokulu

Aksaray

9) Mehmet Taha USLU

Şehit Öğretmen Hacı Ömer Serin Ortaokulu

Mersin

10) Oğuz ÖNDES

Egiad Ortaokulu

İzmir

11 ARALIK CUMARTESİ TÜRKÇE VE FEN BİLİMLERİ DENEMESİ

Ad/Soyad

Okul Adı

Şehir

Can Emre Çelik

Ted Atakent koleji

İstanbul

Havva Ayaydın

Namık Kemal Ortaokulu

Polatlı

İkbal uğuz

Başarı Koleji

Karaman

11 ARALIK CUMARTESİ FELLOWS İNGİLİZCE DENEMESİ

Ad/Soyad

Okul Adı

Şehir

1- Feyza Teryaki

Hacı Cevriye Ünsal Ortaokulu

Aksaray

2- Süleyman Emirhan Türker

Atatürk Ortaokulu

Mersin

3- Berkan Cenk Ulu

Göçerler Ortaokulu

Antalya

4- Emir Demirbaş

İBB Şehit Polis Mustafa Erdoğan

İstanbul

5- Efkan Özaydın

Topaklı Ortaokulu

Nevşehir

6- Durdu Uslu

Göçerler Ortaokulu

Antalya

7- Yiğit alp

Batiayaz Bedii sabuncu orta okulu

Hatay

8- Emre Doruk

Altınözü Atatürk Ortaokulu

Hatay

9- Tuna Danışman

Şehit Şenay Aybüke yalçın orta okulu

Sarıyer

10- Ege Ayaz Gökmen

Ziraat Mühendisleri Ortaokulu

Ankara

4 ARALIK CUMARTESİ TÜRKÇE VE SOSYAL BİLGİLER DENEMESİ

SIRA

AD / SOYAD

OKUL ADI

ŞEHİR

1

Ecrin nur cura

TOKİ ortaokulu

Karaman

2

Derin cantürk

Özel Türk Ortaokulu

İzmir

3

İbrahim soylu

Şehit Ömer Sarı Ortaokulu

Isparta

4 ARALIK CUMARTESİ FELLOWS İNGİLİZCE DENEMESİ

SIRA

AD / SOYAD

OKUL ADI

ŞEHİR

1

Rüzgar Sinan

Şehit Astsubay Cemil Erkek Ortaokulu

Balıkesir

2

Bahadır Gülmez

Şehit Polis Mustafa Erdoğan Ortaokulu

İstanbul

3

Hazal topan

Çağlayan Ortaokulu

Antalya

4

Tufan Özaydın

Topaklı Ortaokulu

Nevşehir

5

Oğuzhan ÇETİN

Göçerler Ortaokulu

Antalya

6

Fatma Kocamaz

Şehit Ömer Sarı Ortaokulu

Isparta

7

Ecrin İslikaye

Hürriyet Ortaokulu

Denizli

8

Derya BÜRKEK

Hacı Bayram Ortaokulu

Ankara

9

Hüseyin Çakal

Bilge Kağan Ortaokulu

Kayseri

10

Deniz Sağlam

Cengiz Topel Ortaokulu

İzmir