4.SINIF DERECEYE GİRENLER

17-18 OCAK MATEMATİK DENEMESİ

SIRA

AD / SOYAD

OKUL ADI

ŞEHİR

1

Mehmet Samed KAÇAR

Hasan Varol 2 İlkokulu

Malatya

2

Mehmet Esad TETİK

Özel Lale İlkokulu

Kütahya

3

Havva Zümra ÇAKIR

Cemal Reşit Rey İlkokulu

İstanbul

15-16 OCAK FELLOWS İNGİLİZCE DENEMESİ

Ad/Soyad

Okul Adı

Şehir

1) Kağan Burak AKBALIK

Fevzi Çakmak İlkokulu

Tekirdağ

2) Hasan BÜYÜKTAŞ

Şehit Kubilay İlkokulu

İstanbul

3) Yuşa Eymen OLĞUN

Çimenli İlkokulu

Trabzon

4) Ahsen Derya KARAYEL

17 Aralık Şehitleri İlkokulu

Kayseri

5) Zeynep ÜNLÜ

Vakıfkent TOKİ İlkokulu

Sakarya

6) Ata YALNIZLAR

Ticaret ve Sanayi Odası İlkokulu

Tekirdağ

7) Elif Yağmur SERİN

Kemaliye Adnan Demirtürk İlkokulu

Trabzon

8) Helin BABAYİĞİT

Feriköy Necdet Kotil İlkokulu

İstanbul

9) Sezai KARAMAN

Sakarya İlkokulu

Çanakkale

10) Tülay GÖNÜLDAŞ

Turgut Akdevelioğlu İlkokulu

Nevşehir

8-9 OCAK FELLOWS İNGİLİZCE DENEMESİ

Ad/Soyad

Okul Adı

Şehir

1) Ali Tuğra DEMİRTAŞ

Altınova İlkokulu

Antalya

2) Çiğdem CANLI

Akdeniz İlkokulu

Mersin

3) Mehmet Samed KAÇAR

Hasan Varol 2 İlkokulu

Malatya

4) Eslem ALTINIŞIK

Mevlana İlkokulu

Tekirdağ

5) Hatice Mina LEVENTOĞLU

75.yıl İMKB İlkokulu

Mardin

6) Ayça EROĞLU

Açı Koleji

Manisa

7) Bilge KARADAŞ

İsmail Hakkı Kaya İlkokulu

Antalya

8) Yusuf Tuna GÜRMERİÇ

Atatürk İlkokulu

Gümüşhane

9) Ömer Kerim ATEŞ

TOKİ Ömer Çam İlkokul

Ordu

10) Lale DANACI

Şehit Mehmet Ünal İlkokulu

Isparta

1-2 OCAK İNGİLİZCE VE SOSYAL BİLGİLER DENEMESİ

Ad/Soyad

Okul Adı

Şehir

1) Melisa KOCAMAN

Gazi Mustafa Kemal İlkokulu

Manisa

2) Bilge KARADAŞ

İsmail Hakkı Kaya İlkokulu

Antalya

3) Yağmur ÖZÇEKİÇ

Serkan Ciddioğlu ilkokulu

Kayseri

4) Elfin Serra DERE

Vakfıkebir Kemaliye İlkokulu

Trabzon

5) Umut KORKUT

1200 Evler İlkokulu

Denizli

6) Egemen ŞEN

Hüsnü Züber İlkokulu

Bursa

7) Eda Berfin GÜVEN

Hanım Ömer Çağıran İlkokulu

Antalya

8) Melek TURGUN

Gazi Mustafa Kemal İlkokulu

Manisa

9) Nisanur KANAR

Şehit Ahmet Akdağ İlkokulu

Erzurum

10) Mustafa KEREM

Habibe Taş İlkokulu

Kayseri

25-26 ARALIK İNGİLİZCE VE TÜRKÇE DENEMESİ

Ad/Soyad

Okul Adı

Şehir

1) Mehmet Esad TETİK

Özel Lale İlkokulu

Kütahya

2) Eymen KOCAACAR

Çağlayan İlkokulu

Antalya

3) Zeynep ÇELEBİ

Nurten Hüsnü Pullukçu İlkokulu

Tekirdağ

4) Sibel Nur VUR

Cemal Reşit Rey İlkokulu

İstanbul

5) Yiğit YAZICI

19 Mayıs İlkokulu

Nevşehir

6) Ariya SEMET

İ.T.D. İlkokulu

İzmir

7) Mustafa Egemen KAYADEMİR

Şehit Ahmet Akdağ ilkokulu

Erzurum

8) Aybüke KÖKSALAN

Özel Gaye Okulları

Mersin

9) Mevlüt Selim BİLGEN

Gazipaşa ilkokulu

Mersin

10) Pars YALÇIN

Cengiz Topel İlkokulu

İzmir

18-19 ARALIK TÜRKÇE VE SOSYAL BİLGİLER DENEMESİ

SIRA

AD / SOYAD

OKUL ADI

ŞEHİR

1)

Mustafa AYDIN

Çünür Toplu Konut İdaresi İlkokulu

Isparta

2)

Yağmur ÖZÇEKİÇ

Serkan Ciddioğlu İlkokulu

Kayseri

3)

Melikşah DEMRBAŞ

Toki Madenler Mevlana İlkokulu

İstanbul

18-19 ARALIK FELLOWS İNGİLİZCE DENEMESİ

Ad/Soyad

Okul Adı

Şehir

1) Defne DUMAN

Çekmece Gültepe 75. Yıl İlkokulu

Hatay

2) Mustafa KAYA

23 Nisan İlkokulu

Nevşehir

3) Melisa KOCAMAN

Gazi Mustafa Kemal İlkokulu

Manisa

4) Azra EŞİYOK

Cengiz Topel İlkokulu

İzmir/Torbalı

5) Fatma KALA

Kocatepe İlkokulu

Kahramanmaraş/Onikişubat

6) Mehmet ASLAN

Aydil İlkokulu

İstanbul

7) Elif SÖNMEZ

Manavgat Çağlayan İlkokulu

Antalya

8) Ayşe YILMAZ

Aşağıoba Hasan Atıcı İlkokulu

Antalya/Alanya

9) Elfin Serra DERE

Vakfıkebir Kemaliye İlkokulu

Trabzon

10) Özlem DEMİR

Karacaoğlan İlkokulu

İstanbul

10 ARALIK CUMA HAYAT BİLGİSİ DENEMESİ

Ad/Soyad

Okul Adı

Şehir

1- Eymen Ahmet

Behiye Reşat Kaleoğlu

Gaziantep

2- Elif Arslan

Kalaba İlkokulu

Ankara

3- Çınar Çalık

İcadiye İlkokulu

Üsküdar

10 ARALIK CUMA MATEMATİK DENEMESİ

Ad/Soyad

Okul Adı

Şehir

1- Bilge Karadaş

İsmail Hakkı Kaya İlkokulu

Antalya

2- Yiğit özdemir

Çağlayan ilkokulu

Antalya

3- Ayşe Melek Çavdar

Iskeçe İlkokulu

Istanbul

11 ARALIK PAZAR FELLOWS İNGİLİZCE DENEMESİ

Ad/Soyad

Okul Adı

Şehir

1- Volkan Erdem

Çağlayan İlkokulu

Antalya

2- Şeref Erdem Vur

Cemal Reşit Rey İlkokulu

İstanbul

3- Muhammed Berat öztürk

Kazim özer ilkokulu

Afyonkarahisar

4- Sina İlhan

Toki Ömer Çam İlkokulu

Ordu

5- Doruk Kerem Durma

Çünür Toki İlkokulu

Isparta

6- Ayşe Yılmaz

Aşağıoba Hasan Atıcı İlkokulu

Alanya

7- Bersu Ecem

Habibe Taş İlkokulu

Kayseri

8- Melike Kaplan

İncirliova İlkokulu

Şanlıurfa

9- Melisa Kocaman

Gazi Mustafa Kemal İlkokulu

Manisa

10- Filiz Ekici

Bilnet Okulları

Balıkesir

3 ARALIK CUMA FEN BİLGİSİ DENEMESİ

AD / SOYAD

OKUL ADI

ŞEHİR

Bilge Karadaş

İsmail Hakkı Kaya İlkokulu

Antalya

Fatma Nilda Uğur

Emel Sevgi Taner

Antalya

Kerem Arslan

Toki ilkokulu

Bartin

5 ARALIK PAZAR FELLOWS İNGİLİZCE DENEMESİ

AD / SOYAD

OKUL ADI

ŞEHİR

1- Atilla Teber

Özel safa koleji

Kayseri

2- Mete ÖZKÖK

Fikret Haluk Saraçoğlu İlkokulu

Antalya

3- Tuana yurdusever

Ahmet ferda kahraman İlkokulu

Antalya

4- Elif Kalınoğlu

23 Nisan ulusal egemenlik ilkokulu

Manisa

5- Tual Batu Özgür

Çağlayan ilkokulu

Antalya

6- Kayra Bilal Öz

Özel Safa Mustafa Kızıklı İlkokulu

KAYSERİ

7- Melisa Durgut

Öğretmen Semiha Yıldırım İlkokulu

İstanbul

8- İklime Asel Topal

Fatih Mehmet İlköğretim Okulu

Adana

9- Mustafa Aydın

Çünür Toplu Konut İdaresi İlkokulu

Isparta

10- Veysel Eren Sapmaz

13 Eylül İlkokulu

İzmir / Kınık