3.SINIF DERECEYE GİRENLER

17-18 OCAK HAYAT BİLGİSİ DENEMESİ

SIRA

AD / SOYAD

OKUL ADI

ŞEHİR

1

Meryem Zümra MOL

Necdet Islar İlkokulu

Sakarya

2

Zeren İŞÇİ

Sakarya İlkokulu

Çanakkale

3

Gökay KÖSE

Vali Utku Acun İlkokulu

Hatay

15-16 OCAK FELLOWS İNGİLİZCE DENEMESİ

Ad/Soyad

Okul Adı

Şehir

1) Rabia CAN

Çünür TOKİ İlkokulu

Isparta

2) Irmak URAL

Melehat Faraçlar İlkokulu

Antalya

3) Döne GÜNEŞ

Çünür TOKİ İlkokulu

Isparta

4) Orhan YILMAZ

İstiklal İlkokulu

Kayseri

5) Umut Alp GÖLBAŞI

Tekden Koleji

Kayseri

6) Rana TURGUT

Hacı Ömer Serin İlkokulu

Mersin

7) Gökay KÖSE

Vali Utku Acun İlkokulu

Hatay

8) Döndü AYDOĞDU

İstiklal İlkokulu

Kırıkkale

9) Bilge DOĞAN

Oğuzkaan Koleji

İstanbul

10) Ömer Zahit DEMİRCİ

Atatürk İlkokulu

Osmaniye

8-9 OCAK FELLOWS İNGİLİZCE DENEMESİ

Ad/Soyad

Okul Adı

Şehir

1) Kaan SUBAŞI

İhsane Tuna Dıravacıoğlu İlkokulu

İzmir

2) Buğlem Ceylin ÇAKIR

Cemal Reşit Rey İlkokulu

İstanbul

3) Nermin AYDIN

Cumhuriyet İlkokulu

Ankara

4) Seyid Mirza TANĞLAY

TOKİ İlkokulu

Isparta

5) Eliza SHODMONOVA 

TOKİ Ömer Çam İlkokulu

Ordu

6) Acer MERYEM

Asiye Ziylan İlkokulu

Gaziantep

7) Ecrin Sena EROL

Hamiyyet Ferudun Sözen İlkokulu

Balıkesir

8) Neva AYDEMİR

Mehmet Sarrafoglu İlkokulu

Aksaray

9) Emir ÖZTEKİN

Şehit Öğretmen Hacı Ömer Serin İlkokulu

Mersin

10) Duru AKAR

Reha Midilli İlkokulu

İzmir

1-2 OCAK İNGİLİZCE VE HAYAT BİLGİSİ DENEMESİ

Ad/Soyad

Okul Adı

Şehir

1) Ceyda Nur KIRCAOĞLU

Osman Zeki Üngör

İstanbul

2) Ömür AKTAŞ

Lüleburgaz Atatürk İlkokulu

Kırklareli

3) Ela CAN

Arnavutkoy Cemal Resit Rey İlkokulu

İstanbul

4) Bilge ÜSTEL

13 Eylül İlkokulu

İzmir

5) Hanifi İHSAN

Özel İsabet İlkokulu

Kayseri

6) İsmet Emir GÜVEN

Gazi Mustafa Kemal İlkokulu

Manisa

7) Ali UÇ

Cemal Reşit Rey İlkokulu

İstanbul

8) Tan ÇETİN

Bahçelievler İlkokulu

Kırklareli

9) Zeynep YAVUZ

Yayla İlkokulu

İstanbul

10) Buğlem Ceylin ÇAKIR

Cemal Reşit Rey İlköğretim Okulu

İstanbul

25-26 ARALIK İNGİLİZCE VE TÜRKÇE DENEMESİ

Ad/Soyad

Okul Adı

Şehir

1) Aylina DİŞLİ

Dr. İffet Onur İlkokulu

İstanbul

2) Arjen BOZKURT

Prf.Dr.Fuat Sezgin İlkokulu

Diyarbakır

3) Ömer Eren ALBAYRAK

Habibe Taş İlkokulu

Kayseri

4) Halit GÜLER

Barmek İlkokulu

Ankara

5) Yusuf Kerem ŞENBAYRAM

5 Temmuz Şehitler İlkokulu

Şanlıurfa

6) Gülnisa KORAMAN

Yunus Emre İlkokulu

Karabük

7) Ecrin ERDEM

Müfit Saner İlkokulu

Kocaeli

8) Ela TÜRKEKUL

13 Eylül İlkokulu

İzmir

9) Yunus Emre TÜRER

TOKİ Ömer Çam İlkokulu

Ordu

10) Cüneyt KARA

GOP TOKİ İlkokulu

İstanbul

18-19 ARALIK TÜRKÇE VE MATEMATİK DENEMESİ

SIRA

AD / SOYAD

OKUL ADI

ŞEHİR

1)

Namık Emre EMİRHAN

Gazi Mahmut İlkokulu

Edirne/Uzunköprü

2)

Zeynep Elvin GÜNDAĞ

Cemal Reşitrey ilkokulu

İstanbul

3)

Davut SÖNMEZ

Bozkurt Cumhuriyet İlkokulu

Denizli

18-19 ARALIK FELLOWS İNGİLİZCE DENEMESİ

Ad/Soyad

Okul Adı

Şehir

1) Yunus Emre TÜRER

TOKİ Ömer ÇAM İlkokulu

Ordu/Ünye

2) Minel SU

13 Eylül İlkokulu

İzmir/Kınık

3) Uras TAŞTAN

Gazi Mahmut İlkokulu

Edirne/Uzunköprü

4) Hanifi İHSAN

Özel İsabet İlkokulu

Kayseri

5) Gülnihal AKIN

Emlak Konut Ergene Vadisi İlkokulu

Tekirdağ

6) Onur KÖKLÜ

Atatürk İlkokulu

İzmir

7) Buğlem Ceylin ÇAKIR

Cemal Reşit Rey İlkokulu

İstanbul

8) Aylina DİŞLİ

Dr. İffet Onur İlkokulu

İstanbul

9) Melike DOĞANAY

Gazi Osman Paşa İlkokulu

Ankara

10) Hasan Fatih ÇOLAK

Çağlayan İlkokulu

Antalya

10 ARALIK CUMA HAYAT BİLGİSİ DENEMESİ

Ad/Soyad

Okul Adı

Şehir

Eymen Ali Güncü

Hacı İbrahim Işık İlköğretim Okulu

Malatya

Büşra bozdemir

Cemal Resit Rey iİkokulu

İstanbul

Aras Tugru

Osmangazi İlkokulu

İstanbul

10 ARALIK CUMA MATEMATİK DENEMESİ

Ad/Soyad

Okul Adı

Şehir

Bülent Arslan

Şehit Ender Alper İlkokulu

Ankara

Meryem Zümra MOL

Necdet Islar İlkokulu

Sakarya

Batuhan Ferhan

İsmail hakkı pamukcu ilk okulu

İzmir /  bergama

12 ARALIK PAZAR FELLOWS İNGİLİZCE DENEMESİ

Ad/Soyad

Okul Adı

Şehir

1- Fatma Özdemir

13 Eylül ilkokulu

İzmir

2- Taha Akkuş

Kazım Özer İİlkokulu

Afyonkarahisar

3- Hayat Korkmaz

Çetin Şentürk İlkokulu

Isparta

4- Hanifi İhsan

Özel İsabet İlkokulu

Kayseri

5- Yusuf Ali Yanikdag

TOKİ Ömer Çam İlkokulu

Ordu

6- Ahsen Karaca

Esentepe İlkokulu

Karaman

7- Mert Şahin

Mehmet Akif Ersoy İlkokulu

İzmir

8- Can Atilla

Yükselyeşil İlkokulu

Edirne

9- Salih Hamza Çamur

80. Yıl İlkokulu

Kayseri

10- Ömer Zahit Demirci

Atatürk İlkokulu

Osmaniye

3 ARALIK CUMA FEN BİLGİSİ VE HAYAT BİLGİSİ DENEMESİ

SIRA

AD / SOYAD

OKUL ADI

ŞEHİR

1

Hanifi İhsan

Özel İsabet İlkokulu

Kayseri

2

Melek Ece Songur

Cemile Yassuboğa İlkokulu

Ağrı

3

Mert Şahin

Mehmet Akif Ersoy İlkokulu

İzmir

5 ARALIK PAZAR FELLOWS İNGİLİZCE DENEMESİ

SIRA

AD / SOYAD

OKUL ADI

ŞEHİR

1

Ayşegül Akgül

Emlak Konut Ergene Vadisi

Çorlu

2

Ayşen Gündüz Uçar

Atatürk İlkokulu

Lüleburgaz

3

Deren derman

Mezapotamya İlkokulu

Diyarbakır

4

Ömer Eğinkaya

Safa Koleji

Kayseri

5

Açılay Ebrar Neva Ekinci

Özel Kayseri İsabet Okulu

Kayseri

6

Murat Kocabacak

Çağlayan İlkokulu

Antalya

7

Öykü özdoğan

Gazi Mustafa Kemal İlköğretim Okulu

SOMA

8

ESLEM TEDİK

Özel Safa Mustafa Kızıklı İlkokulu

Kayseri

9

Nisa Durmuş

Mehmet Cemile Oğulcuklu İlkokulu

Kayseri

10

Büşra bozdemir

Cemal Resit Rey ilkokulu

İstanbul