2.SINIF TEKRAR SINAVI KODLARI

Henüz deneme sınavı yapılmamıştır. Sınav takviminden planlanacak sınavlarımızı takip ediniz.

LÜTFEN OKUYUNUZ!

Sınavlarımıza takvimde belirtilen günde bir kez katılma hakkına sahipsiniz. Örnek: (Y) 5.SINIF Matematik Denemesi 15 Eylül 2021 08:00-23:00: Bu şekilde belirtilen sürelerde sınava katıldığınızda detaylı sınav sonucunuzu göremezsiniz. Sadece sınav sonuç karnenenizi görürsünüz. (Kaç puan aldığınız, yüzdelik başarınız, sınavı geçip geçmediğiniz gibi) Sınavdan geçer not almak için en az yarısını doğru cevaplamanız gerekmektedir.

Detaylı sonuçları sınav bitiminde sonra 15 dakika içinde açıklıyoruz. Bu durumda, sınav gününde saat 23:15‘de tekrar sitemize giriş yapıp solda SONUÇLAR yazan yerden girdiğiniz sınavın sonucunu görüntüle dediğiniz grafikler ile detaylı sonuçlarınızı, soruları, doğru yanlışlarınızı görebilirsiniz. Ayrıca; sadece ilk 10’a giren öğrencilerimizin listesini de detaylı sonuç sayfasında açıklıyoruz.

2 gün içinde aynı sınavın tekrarını Örnek: (T) 5.SINIF Matematik Denemesi 16 Eylül-06 Haziran 2022 gibi uzun vadede 5 kez katılma hakkına sahip olursunuz. Sınava girer ve hemen ardında soruları, doğru ve yanlışlarınızı görürsünüz. İlk 10 listesi verilmez. Detaylı sonuç analizi oluşturulmaz. Çalışma amaçlı sınavlarımızı takip etmiş olursunuz.