2.SINIF DERECEYE GİRENLER

17-18 OCAK HAYAT BİLGİSİ DENEMESİ

SIRA

AD / SOYAD

OKUL ADI

ŞEHİR

1

Mehmet Deniz KARAASLAN

Cengiz Sani İlkokulu

İzmir

2

M.Enes ARSLAN

Çünür TOKİ İlkokulu

Isparta

3

Eylül HİNÇAL

Alibaba İlköğretim

Şanlıurfa

15-16 OCAK FELLOWS İNGİLİZCE DENEMESİ

Ad/Soyad

Okul Adı

Şehir

1) Rabia Seher CENGİZ

Şehit Ahmet Akdağ İlkokulu

Erzurum

2) Yusuf AYNECİ

Mehmetçik İlkokulu

Uşak

3) Büşra DALBUDAK

13 Eylül İlkokulu

İzmir

4) Belis Esma GÜZELGÜN

Emlak Konut Ergene Vadisi İlkokulu

Tekirdağ

5) Ayaz KINABAŞ

13 Eylül İlkokulu

İzmir

6) Barlas YILMAZ

Çünür TOKİ İlkokulu

Isparta

7) Çınar AKPINAR

Gülizar Zeki Ondan İlkokulu

İstanbul

8) Hande İNAN

İTÜ ETA Doğa Koleji

Adıyaman

9) Miraç KONYALI

Türkelli İlkokulu

İzmir

10) Dora Utkan YILDIRIM

Zehra Hoca Hanım İlkokulu

İzmir

8-9 OCAK FELLOWS İNGİLİZCE DENEMESİ

Ad/Soyad

Okul Adı

Şehir

1) Hatice Defne ÇINAR

Şehit Ahmet Akdağ İlkokulu

Erzurum

2) Nisa GÜZEL

Şehit Astteymen Tayyar Milat İlkokulu

Muğla

3) Eylül HİNÇAL

Alibaba İlkokulu

Şanlıurfa

4) Gülcan BİÇER

13 Eylül İlkokulu

İzmir

5) Arzu İkra DEMİRKURT

Şehit Er Yıldıray Biroğlu İlköğretim Okulu

İstanbul

6) Nihal SALİH

Sakarya İlkokulu

Çanakkale

7) Emine Ayşe ÖZDEMİR

TOKİ İlkokulu

Isparta

8) M.Yusuf ABACI

İhsane Tuna Dıravacıoğlu İlkokulu

İzmir

9) Ali Osman KARAMAN

Hamiyet Ferudun Sözen İlkokulu

Balıkesir

10) Fatih Gökhan KURT

Babaoğlu Koleji

Karaman

1-2 OCAK İNGİLİZCE VE HAYAT BİLGİSİ DENEMESİ

Ad/Soyad

Okul Adı

Şehir

1) Miraç KONYALI

Türkelli İlkokulu

İzmir

2) Yusuf Enes ÖNER

Selçuk ilkokulu

Konya

3) Fatih KOCİOĞLU

Nevin Mehmet Bilginer İlkokulu

İstanbul

4) Amine ÇEVİKBAŞ

Çürür TOKİ İlkokulu

Isparta

5) Sine Eylül YILMAZ

Özel Mustafa Kızıklı İlkokulu

İstanbul

6) Zeynep İŞGÖR

Çünür TOKİ İlkokulu

Isparta

7) Zeynep DÖNMEZ

Özel Mustafa Kızıklı İlkokulu

Kayseri

8) Zeki ALİBEYOĞLU

Özel Candan Koleji

Trabzon

9) Yahya Eren DOĞRU

Piri Reis ilkokulu

İstanbul

10) Elif TANBERK

13 Eylül İlkokulu

İzmir

25-26 ARALIK İNGİLİZCE VE TÜRKÇE DENEMESİ

Ad/Soyad

Okul Adı

Şehir

1) Ege BİLİR

13 Eylül İlkokulu

İzmir

2) Feyza Miray BİLGİÇ

Çünür TOKİ İlkokulu

Isparta

3) Erva Esma ÖZTÜRK

Çünür TOKİ İlkokulu

Isparta

4) Zeynep DÖNMEZ

Özel Mustafa Kızıklı İlkokulu

Kayseri

5) Asmin AYYILDIZ

Vali Ali Akan İlkokulu

Karaman

6) Yusuf Enes ÖNER

Selçuk İlkokulu

Konya

7) Alperen ERDOĞAN

1200 Evler İlkokulu

Denizli

8) Zeynep SEZGİN

Kınık 13 Eylül İlkokulu

İstanbul

9) Koray Efe KUBUR

Çamlıca Koleji

Malatya

10) Asya KARAOĞLAN

TOKİ Ömer Çam İlkokulu

Ordu

18-19 ARALIK TÜRKÇE VE HAYAT BİLGİSİ DENEMESİ

SIRA

AD / SOYAD

OKUL ADI

ŞEHİR

1) 

Asya Nur AVŞAR

Bağarası Kemalpaşa İlkokulu

Aydın

2)

Dora Utkan YILDIRIM

Zehra Hoca Hanım İlkokulu

İzmir

3)

Ada SERT

Kircasalih Atatürk İlkokulu

Edirne

18-19 ARALIK FELLOWS İNGİLİZCE DENEMESİ

AD / SOYAD

OKUL ADI

ŞEHİR

1) Yusuf MUTLU

Kazım ÖZER İlkokulu

Afyonkarahisar

2) Senem BOYAN

13 Eylül İlkokulu

Kınık

3) Vera NUR

13 Nisan İlkokulu

İzmir

4) Mert TUNA

TOKİ Ömer ÇAM İlkokulu

Ordu

5) Ceylin AKBAŞ

Sakarya İlkokulu

Bolu

6) Çağan Orhan YILMAZ

Üstek Koleji

Manisa

7) Deniz ÖZKAN

Kırcasalih Atatürk İlkokulu

Edirne

8) Arda Yağız KELEŞ

Güneş İlkokulu

Çankırı

9) Yusuf Çınar ORTAKÖYLÜ

Çorlu Emlak Konut Ergene Vadisi İlkokulu

Tekirdağ/Çorlu

10) Tuğba KAYA

13 Eylül İlkokulu

İzmir

10 ARALIK CUMA TÜRKÇE DENEMESİ

Ad/Soyad

Okul Adı

Şehir

1- Ali Çağan Özel

Yaşar Akar İlkokulu

Uşak

2- Hatice Defne Çına

Şehit Ahmet Akdağ İlkokulu

Erzurum

3- Mehmet Efe Şahin

İbrahim Hakki Konyali

Konya

10 ARALIK CUMA MATEMATİK DENEMESİ

Ad/Soyad

Okul Adı

Şehir

1- Yahya Eren Doğru

Piri Reis İlkokulu

İstanbul

2- Yavuz Selim Çandır

İsabet Okulları

Kayseri

3- Ali Berat Tekcan

Atatürk ilkokulu

Kırklareli

12 ARALIK PAZAR FELLOWS İNGİLİZCE DENEMESİ

Ad/Soyad

Okul Adı

Şehir

1- Gulcan bicer

13 Eylül İlkokulu

İzmir

2- Sultan Akdere

Kazım Özer İlkokulu

Afyon

3- Sarp Bircan

Alaşehir Bahçeşehir Koleji

Manisa

4- Doruk Nefşi

Şehit Teğmen Ali Emre Fırıncıoğılları İlkokulu

Hatay

5- Hediye Zümra Öğüt

Şehit Ahmet Akdağ İlköğretim Okulu

Erzurum

6- Berat Efe Toklu

Toki Ömer Çam İlkokulu

Ordu

7- Aysima Alemdar

Şehit Yavuz Başayar İlkokulu

Ankara

8- Yagmur Betul

Gürpınar Şehit Fatih Korçam İlkokulu

Ankara

9- Ali Çağan Özel

Yaşar Akar İlkokulu

Uşak

10- Galip Efe Oruç

Şehit Muhammed Yılmaz İlkokulu

-

3 ARALIK CUMA MATEMATİK DENEMESİ

SIRA

AD / SOYAD

OKUL ADI

ŞEHİR

1

Erva Erek

Şehit Yavuz Başayar İlkokulu

Ankara

2

Mevsim Türk

Ustek koleji

Manisa

3

Sevde Diker

Anafartalar İlkokulu

izmir

3 ARALIK CUMA TÜRKÇE DENEMESİ

SIRA

AD / SOYAD

OKUL ADI

ŞEHİR

1

M.Emin GöKSEVER

Cemal reşit rey ilkokulu

İstanbul

2

Elif Büyükyıldız

Şehit Ahmet Akdağ İlkokulu

Erzurum/Hınıs

3

Hatice Defne Çınar

Şehit Ahmet Akdağ İlkokulu

Erzurum

5 ARALIK PAZAR FELLOWS İNGİLİZCE DENEMESİ

SIRA

AD / SOYAD

OKUL ADI

ŞEHİR

1

Evren Eremir

Çorlu Ergene Vadisi İlkokulu

Tekirdağ Çorlu

2

Oğuzhan Parlakyıldız

Tepeşehir İlkokulu

Tokat

3

Ali Berat Tekcan

Atatürk İlkokulu

Kırklareli

4

Veysel Yiğit ŞENYURT

Güneş İlkokulu

Çankırı

5

Emir üstün

Biga kampüs koleji

Çanakkale

6

Minel Durmaz

Onüç Eylül ilköğretim okulu

İzmir

7

Yağmur Bade

13 Eylül ilkokulu

İzmir

8

Derin Su

Sakarya İlkokulu

Muğla / Milas

9

Ela Nur Zeybek

Arif Canpoyraz İlköğretim Okulu

Manisa

10

Aybars

Mehmet Cemile Oğulcuklu İlkokulu

Kayseri